Soustředění mládeže Zdíkov/Stachy – Žírec 15. 8. – 19. 8. 2017

Název projektu:  Sportovní činnost dětí a mládeže TJ Sokol Zdíkov, z.s.

Název organizace: TJ Sokol Zdíkov, z.s.

Číslo projektu/smlouvy: 448-01-058/17

Poskytovatel: Jihočeský kraj

Soustředění mládeže Zdíkov/Stachy – Žírec 15. 8. – 19. 8. 2017

Díky dotaci Jihočeského kraje s v roce 2017 podařilo uskutečnit soustředění dětí TJ Sokol Zdíkov/Stachy.

Soustředění se zúčastnilo 20 dětí kategorií starší přípravky a mladších žáků. Probíhalo od úterý 15. 8. do soboty 19. 8. 2017. Ubytování bylo zajištěné v penzionu Rataj v Žírci u Zdíkova. Kompletní stravu a pitný režim zabezpečil penzion U Horejšů Zadov. O zajištění programu se starali tři trenéři.

Tréninkový proces probíhal na hřišti ve Zdíkově, kde se konaly fotbalové tréninky a v okolí penzionu Rataj v Žírci děti absolvovaly další hry a soutěže a koupání v bazénu. Ve čtvrtek 17. 8. v dopoledních hodinách proběhla ukázka Policie ČR. Svou práci dětem předvedli služební kynologové a dále policisté z Odboru cizinecké policie, kteří měli pro děti připraven vědomostní kvíz. V pátek dopoledne byl v rámci soustředění uspořádán výlet do lanového centra na Zadově.

Rozpočet akce:

Celkové náklady na soustředění (ubytování, stravování, apod.) 47 976,- Kč